Кришталева світлодіодна люстра-підвіс 80 Вт хром 80x110 см



![]() |
✦ Елегантна світлодіодна люстра є гармонійною комбінацією великих прозорих кришталів, оправлених в матовий метал. Модель укомплектована LED модулем потужністю 80 Вт, що дозволяє висвітлити кімнату середніх розмірів без встановлення додаткових врізних світильників.
✦ Перевагою люстри є гнучкість при виборі режимів освітлення. За допомогою пульта керування можна вибрати тепле, холодне або нейтральне світло залежно від потреб або настрою. Також доступний режим "нічник", який знижує потужність люстри до 5%, створюючи легке свічення, що не заважає сну.
|
|
✦ Підвіс кріпиться до стелі на 6 тросах, забезпечуючи гнучкість в регулюванні висоти від 110 до 65 см при установці. Це дає можливість налаштувати освітлення відповідно до розмірів та стилю приміщення, створюючи гармонію з дизайном й затишну атмосферу.
✦ Сучасна система планкового кріплення забезпечує зручність у монтажі та надійну фіксацію світильника на стелі. Цей тип кріплення добре підходить для встановлення на натяжні стелі.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Матеріал плафонів: Скло
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: LED модуль ✦ Висота: 110 см ✦ Діаметр: 80 см
|
✦ Кришталева світлодіодна люстра-підвіс 80 Вт забезпечить ефективне освітлення та стане стильним та сучасним елементом декору у будь-якому інтер'єрі. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 50 см |
| Діаметр стельової чаші | 200 см |
| Довжина монтажної планки (см) | 24 |
| Мінімальна висота (см) | 65 |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Напрямок світла | В усі сторони |
| Тип приміщення | Для балкону, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для ресторану, Для спальні, Дя кухні |
| Колір каркаса, корпусу | Хром |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий, Хром |
| Колірна температура (К) | 3200, 4100, 6000 |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 80 |
- Ціна: 2 940 ₴















