Кришталева світлодіодна люстра-підвіс 25 Вт 50x110 см




![]() |
✦ Кришталева світлодіодна люстра є флагманом на ринку люстр України. Ця модель укомплектована світлодіодними лампами потужністю 25 Вт, що дозволяє висвітлити 4-6кв метрів навіть без встановлення додаткових врізних світильників. Ця вишукана кришталева краса поєднує металевий каркас і блиск скла, створюючи унікальне освітлення для вашого простору.
✦ Витончені світлодіодні люстри призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від 3200 K (теплий білий), 4100 K (нейтральний білий) до 6000 K (холодний білий). Перемикання спектрів світіння світлодіодної люстри здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
|
|
✦ Підвіс підвішений на тросах, що надає гнучкість у регулюванні висоти від 110 до 25 см при установці. Це дозволяє вам точно налаштувати освітлення відповідно до розмірів та стилю вашого приміщення, роблячи атмосферу розкоші та елегантності.
✦ Сучасна система планкового кріплення забезпечує зручність у монтажі та надійну фіксацію світильника на стелі. Цей тип кріплення добре підходить для встановлення на натяжні стелі.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Матеріал плафонів: Скло
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: LED модуль ✦ Висота: 110 см ✦ Діаметр: 50 см
|
✦ Кришталева світлодіодна люстра-підвіс 25 Вт не тільки забезпечує ефективне освітлення, а й стає стильним та сучасним елементом декору у вашому інтер'єрі. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність | 25 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Світловий потік | 1375 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 50 см |
| Діаметр стельової чаші | 200 см |
| Довжина монтажної планки (см) | 17 |
| Мінімальна висота (см) | 25 |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Напрямок світла | В усі сторони |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для дитячої, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для передпокою, Для спальні |
| Колір каркаса, корпусу | Хром |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий, Хром |
| Колірна температура (К) | 3200, 4100, 6000 |
- Ціна: 3 120 ₴















