Бра з металевим каркасом 50Вт прозорий 30х6х10 см



Колекція Glass
![]() |
✦ Елегантний і стильний світильник добре підійде для сучасного інтер'єру як приватних, так і комерційних приміщень. Компактні розміри бра - висота 30 см і ширина - 6 см, роблять його відмінним вибором для встановлення в спальнях, вітальні, коридорах, офісах. Відстань від стіни до бра становить 9 см, забезпечуючи оптимальне використання простору. ✦ Плафон циліндричної форми виготовлений з прозорого скла, створює ефект проникності світла. Бра оснащений типом патрона MR16 GU10, працює з однією лампою потужністю до 50 Вт. Металевий каркас білого кольору надає світильнику стильного вигляду і підкреслює його сучасний дизайн. Ступінь захисту IP20 забезпечує безпечне використання у сухих приміщеннях.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Колір: Білий ✦ Тип цоколя: GU10 ✦ Діаметр: 6 см
|
![]() |
✦ Бра з металевим каркасом 50Вт прозорий 30х6х9 см допоможе створити унікальний та стильний інтер'єр квартири, дозволяючи насолоджуватися чудовою якістю освітлення та енергозбереженням. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних точкових світильників, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imperium Light |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для ванної, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
- Ціна: 5 880 ₴














