Люстра-підвіс із чорним металевим каркасом з цоколем GU10 8х120 см



Колекція Глейз
![]() |
✦ Пориньте в атмосферу сучасної елегантності з нашою унікальною люстрою-підвісом. Вона має чорний металевий каркас, який створює враження гармонійної взаємодії світла і тіні. Каркас спроектований для використання з цоколем GU10, що дарує широкий вибір світлових ідей.
✦ Підвіс оснащений патроном GU10, що дає вам гнучкість вибору типу лампи, що підходить під ваш стиль та потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
|
|
✦Матеріал основи освітлювальних приладів – метал, який характеризується своєю міцністю та надійністю. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття.
✦Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Під час встановлення освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1 ✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: GU10 ✦ Висота: 120 см ✦ Діаметр: 8 см
|
✦ Люстра-підвіс із чорним металевим каркасом стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 8 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота (см) | 40 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 1 566 ₴















