Підвісна люстр металева чорна на 1 лампу Е27 25х100 см



Колекція Стронг
![]() |
✦ Підвісна люстра у чорному металевому виконанні стильний та сучасний освітлювальний пристрій, який додасть вашому інтер'єру елегантність та функціональність. Її дизайн у чорному кольорі надає стриманості та універсальності, що робить її відмінним вибором для різних приміщень.
✦ Люстра оснащена лампою типу Е27, що дозволяє вам вибирати різноманітні лампочки, від теплого до холодного світла, щоб створити бажану атмосферу та освітлення. Ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
|
|
✦ Основа підвісної люстри виготовлена з міцного металу, який забезпечує надійну підтримку та довговічність. Фарбування вироблене порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття.
✦Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. При встановленні освітлювального приладу можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Метал
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 100 см ✦ Діаметр: 25 см
|
✦ Підвісна люстр металева чорна на 1 лампу стане прекрасним доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм і розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 25 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 3 031,20 ₴















