Люстра-підвіс на кабелі із золотими плафонами на 3 лампи Е27 65х100 см



Колекція Спліт
![]() |
✦ Люстра-підвіс призначена для використання у приміщеннях з високими стелями. Стильний дизайн та чудові пропорції роблять її ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів. Декоративне оформлення світильників доповнено металевими абажурами. Завдяки такому дизайнерському рішенню освітлювальні прилади виглядають об'ємно у просторі.
✦ Підвіс оснащений лампочкою Е27, що забезпечує достатню кількість освітлення для великих приміщень. Ви можете вибрати лампочку з бажаною яскравістю та колірною температурою, щоб створити потрібний настрій та атмосферу в кімнаті. Кожна лампочка дає приємне та яскраве світло, створюючи комфортну атмосферу.
|
|
✦ Габарити люстри складають 65х100 см, що робить її досить чудовим акцентом у приміщенні. Вона не тільки забезпечує достатнє освітлення, але й стане помітним елементом декору, який додає шарм та елегантність вашому інтер'єру. Золотий колір є універсальним та легко поєднується з різними колірними схемами інтер'єру. Він додає нотку стилю та стриманості, підкреслюючи загальну концепцію дизайну приміщення.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Під час встановлення освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал плафону: Метал
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 65 см ✦ Ширина: 100 см
|
✦ Люстра-підвіс із золотими плафонами на 3 лампи стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 100 см |
| Мінімальна висота (см) | 45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Спліт |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Кожа, Метал |
| Напрямок світла | В усі сторони |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Золото |
- Ціна: 5 072,40 ₴















