Люстра-підвіс планета 1 синій скляний плафон у формі кулі 20х100 см





![]() |
✦ Підвіс планета є елегантним та стильним елементом освітлення, який додасть вишуканості та затишної атмосфери у будь-яке приміщення. Її головною особливістю є чудовий синій скляний плафон, виконаний у формі кулі розміром 20х20 см. Скло плафонів створено українськими майстрами вручну за італійськими технологіями.
✦ Підвіс оснащений однією лампочкою Е27, що забезпечує достатню кількість освітлення для невеликих приміщень або для створення точкового освітлення у великих кімнатах. Ви можете вибрати лампочку з бажаною яскравістю та колірною температурою, щоб створити потрібний настрій та атмосферу в кімнаті.
|
|
✦Основа світильника виконана з міцної пластмаси, яка забезпечує легкість та міцність конструкції та надає світильника елегантного та сучасного вигляду, дозволяючи світильнику гармонійно вписатись у різні стилі інтер'єру. Дизайн цієї люстри-світильника натхненний красою та загадковістю космосу. Синій колір плафона нагадує про глибини нічного неба, а його форма кулі символізує планету, повну таємниць та незвіданих просторів.
✦Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Під час встановлення освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафону: Скло
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 100 см ✦ Діаметр: 20 см
|
✦ Люстра-підвіс планета на 1 синій скляний плафон у формі кулі стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Синій |
| Основні | |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
- Ціна: 2 926,80 ₴
















