Підвіс чорний із сірим плафоном конус на 1 лампочку Е27 13х85 см





![]() |
✦ Підвіс із пластмасовою чорною основою та сірим плафоном є сучасним та яскравим доповненням до вашого інтер'єру. Світильник відрізняється своїм стильним дизайном та функціональністю, створюючи вражаючу точку освітлення у приміщенні. Розміри світильника робить його досить компактним та зручним для встановлення у різних приміщеннях: ідеально підходить для використання в кухні, їдальні, передпокої або інших місцях, де потрібне яскраве та ефектне освітлення.
✦ Підвіс оснащений однією лампочкою Е27, що забезпечує достатню кількість освітлення для невеликих приміщень або для створення точкового освітлення у великих кімнатах. Ви можете вибрати лампочку з бажаною яскравістю та колірною температурою, щоб створити потрібний настрій та атмосферу в кімнаті.
|
|
✦Основа світильника виконана з міцної пластмаси чорного кольору, яка забезпечує легкість та міцність конструкції та надає світильника елегантного та сучасного вигляду, дозволяючи світильнику гармонійно вписатись у різні стилі інтер'єру. Сірий плафон створює яскравий акцент і привабливий фокус уваги, виконаний із прозорої пластмаси зеленого кольору, яка дозволяє світлу проходити крізь неї, створюючи чудові ігри світла та тіней.
✦Люстра використовує зручну, перевірену століттями гакову систему кріплення, що забезпечує просту установку та надійність. При встановленні освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафону: Пластик
✦ Матеріал каркасу: Кабель
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 85 см ✦ Діаметр: 13 см
|
✦ Підвіс чорний із сірим плафоном конус на 1 лампочку стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 13 см |
| Мінімальна висота (см) | 35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | На кабелі |
| Матеріал каркаса, корпусу | Пластик |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип кріплення | Стельовий гак |
| Тип приміщення | Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для кухні, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Сірий |
- Ціна: 1 271,70 ₴
















