Люстра-підвіс у стилі лофт металевий куб 1 лампа чорний 16х110 см




Люстра-підвіс у стилі лофт металевий куб 1 лампа чорний 16х110 см, серія Хорсенс
Люстра-підвіс у стилі лофт на одну лампу ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасне та функціональне рішення для освітлення свого будинку. Плафон у формі куба та чорний колір надають цій люстрі сучасний вигляд. Ширина плафона становить 16 см, а висоту можна регулювати від 25 до 110 см, що дозволяє адаптувати світловий потік під різні потреби.
Підвісний світильник добре підійде для створення затишної атмосфери в різних приміщеннях, таких як вітальня, їдальня або передпокій. Завдяки стандартному цоколю є можливість використовувати енергозберігаючі та світлодіодні лампи та заощадити електроенергію. Люстра чудово висвітлить простір та стане його стильною окрасою.
Переваги підвісної люстри Numina
- Метал забезпечує надійність та довговічність
- Плафон у формі куба та чорний колір надають стильного вигляду.
- Регульована висота світильника дозволяє адаптувати світловий потік
- Підходить для створення затишної атмосфери у різних приміщеннях
- Ефективно та рівномірно висвітлює простір
- Підходить для різних приміщень у сучасному дизайні
- Легкість встановлення та використання
В цілому, люстра-підвіс у стилі лофт на одну лампу з металевим плафоном у формі куба та чорним кольором – сучасне та функціональне рішення для освітлення вашого будинку. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір підвісних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Numina |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Хорсенс |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Чорний |
| Основні | |
| Мінімальна висота (см) | 25 |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
- Ціна: 462 ₴












