Люстра-підвіс хром 60Вт 2700-6400К три режими освітлення 100х100 см


![]() |
✦ Елегантна кришталева люстра стане вишуканою прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру. Оздоблення золотом та чорні акценти надають їй розкішного й стильного вигляду, роблячи її справжнім витвором мистецтва. Металевий каркас світильника забезпечує йому міцність та надійність, гарантуючи довгий термін служби. Ви можете насолоджуватися чудовим дизайном протягом багатьох років.
✦ Розсіювач м'яко розсіює світло, приховуючи ефект свічення окремих світлодіодів. Створюється відчуття, що вся поверхня розсіювача світиться сама. Він не дряпає металеві елементи люстри, що не змінює колір навіть при температурах, що перевищують робочу в кілька разів. Все це забезпечить чудовий зовнішній вигляд люстри протягом багатьох років експлуатації.
|
|
✦ Сучасна система планкового кріплення забезпечує легкість та зручність при монтажі та надійну фіксацію світильника на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для встановлення на натяжні стелі, забезпечуючи безпеку та надійність.
✦ Модель підвішена на тросах, що надає гнучкість у регулюванні висоти від 100 см до 35 см під час встановлення. Це дає змогу вам налаштувати освітлення відповідно до потреб та розмірів вашого приміщення, створюючи ідеальну атмосферу. Оздоблення кришталем додають їй додаткову вишуканість та сяйво, роблячи справжнім витвором мистецтва та важливим елементом декору.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики люстри
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафона: Кришталь
✦ Колір плафона: Прозорий / Золото
✦ Тип цоколя: LED ✦ Висота: 100 см ✦ Ширина: 100 см
|
✦ Елегантна люстра-підвіс – це виняткове поєднання елегантності, сучасного дизайну та функціональності. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також люстр, бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 8853-S-1000HR |
| Тип люстри | Великі (Ø Від 100 см) |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Кришталь |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Хром |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий, Срібло |
| Кольори світіння | Нейтральне світло, Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 2700-6400 |
| Основні | |
| Тип приміщення | Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
- Ціна: 6 545 ₴















