Люстра-підвіс світлодіодна 46Вт 3000К теплий колір свічення





Люстра-підвіс світлодіодна 46Вт 3000К нейтральний колір свічення
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freya |
| Країна виробник | Німеччина |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність | 46 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 см |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 170 см |
| Мінімальна висота (см) | 37 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання, Світлодіодна |
| Колір каркаса, корпусу | Золото |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Основні | |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
- Ціна: 10 400 ₴













