Світлодіодний металевий торшер 62Вт чорний 145х15 см





![]() |
✦ Світлодіодний торшер - це втіленням сучасного дизайну та ефективного освітлення. Металевий корпус у чорному кольорі надає йому стильного та глянцевого вигляду, який легко доповнить будь-який інтер'єр. Він стане справжнім об'єктом уваги завдяки своєму сучасному дизайну.
✦ Модель оснащена енергоефективними світлодіодними лампами, забезпечуючи яскраве та рівномірне освітлення. Компактні розміри 145х15 см роблять торшер зручним для розміщення в спальні або вітальні.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркаса: Метал, акрил
✦ Колір: Чорний
✦ Тип цоколя: LED module ✦ Потужність: 62W ✦ Розміри: 145х15 см |
![]() |
✦ Металевий торшер стане стильним і практичним доповненням до вашого простору, де потрібне додаткове освітлення з елегантним шармом. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних торшерів, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 62 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Акрил |
| Кольори світіння | Холодне світло, Нейтральне світло , Тепле світло |
- Ціна: 3 264 ₴














