Дизайнерский светодиодный светильник подвес 22Вт




Дизайнерський світлодіодний світильник підвіс від українського виробника ТМ «Діаша». Ця модель є втіленням унікальності підвісного лед світильника, який стане не просто освітлювальним приладом, а справжнім акцентом у інтер′єрі. Колір світильника – золото, що надає йому сучасного вигляду та легко вписується в більшість інтер′єрів, особливо ті, які віддають перевагу металевим акцентам чи сучасному мінімалізму. Кріплення до стелі здається ледве помітним, що створює ілюзію, ніби лед світильник плаває в повітрі. Такий ефект підкреслює легкість та витонченість дизайну. Із потужністю 15 W цей світильник лед є енергоефективним та пропонує яскраве, але не сліпуче освітлення.
LED Світильник підвіс особливо цікавий своєю формою, яка нагадує частинку знаменитої стрічки Мебіуса – це додає йому загадковості та філософського підтексту. Схожість зі стрічкою Мебіуса не тільки забезпечує оригінальний вигляд, але й символізує нескінченність і циклічність.
Лед світильник ідеально підходить для тих, хто шукає сучасні світильники на кухню, цей підвісний світильник здатен змінити атмосферу кімнати, наповнивши її світлом та стилем. Його вигляд підійде до найрізноманітніших дизайнів натяжних стель, адже лед світильник під натяжну стелю має стати продовженням вашого простору, а не просто освітлювальним приладом.
Знайти такого кришталевого світильника не складе труднощів, оскільки його можна відшукати в епіцентр світильники – місці, де зібрані приклади освітлювальної техніки. Магазин світильників такий як «Діаша» пропонує широкий асортимент рішень для освітлення будь-якого приміщення.
Та найбільш вигідно буде купити світильники люстри гуртом українського виробника ТМ «Діаша». Купуючи гуртом, ви не тільки заощаджуєте, але й отримуєте однорідний стиль для всієї серії світлових приладів, що особливо важливо при оформленні інтер′єру готелів, ресторанів чи офісних просторів.
У підсумку, цей лед світильник є вишуканим і практичним вибором для тих, хто цінує інновації, дизайн та хоче привнести у свій простір дещо особливе. Він стане яскравою зіркою в колекції освітлювальних пристроїв, забезпечуючи не лише світло, а й естетичне задоволення.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 1210 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ламп | 1 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Назначение | Для гостиной|Для детской|Для кафе, бара, ресторана|Для коридора|Для кухни|Для лестницы|Для магазина|Для офиса|Для прихожей|Для спальни|Для спальни|Для столовой |
| Общая мощность | 22 Вт |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Тип управления | Настенный выключатель |
| Цветовая температура (К) | Холодный свет , Нейтральный свет, Теплый свет |
| Ширина (Диаметр) | 8 см |
- Цена: 2 020 ₴












