Хрустальная светодиодная люстра подвес 110Вт черная





Що Ви бачите перед собою? Перед Вами справжній скарб — світлодіодна кришталева нова люстра в спальню 110 Вт, що є вишуканою прикрасою інтер′єру і новим словом в освітлювальному дизайні від ТМ "Діаша". Цей шедевр сучасного мистецтва втілює собою пишність і передові технології, зводячи відволікаючі деталі до мінімуму, аби кожен кришталь міг повноцінно розкрити свою красу і грати головну роль у світловій симфонії вашого житла.
Українська компанія «Діаша» є провідним постачальником освітлювальних приладів в Україну, тому купити ледовські світильники та люстри гуртом у нас - вибір професіоналів.
Круглий силует лед люстри 2024, підтриманий бронзовим металевим обідом, створює ілюзію світлового вінка, що увінчує простір, додаючи йому ауру респектабельності та візуального простору. Криштали, наче зимова роса, що тільки-но застигла на ранкових гілках, відбивають світло, розсіюючи його в усі боки й створюючи незліченні іскристі відблиски. Великою перевагою цієї люстри є регулювання колірної температури (3200K, 4100K, 6000K).
Кожен кришталь люстри, точно оброблений із високоякісного скла, стає дзеркалом для світла, котре розкидається по кімнаті у блискучому вальсі, створюючи атмосферу святковості та світлової магії. Світлодіоди, що приховані всередині каркасу, забезпечують стабільне та потужне освітлення, підкреслюючи кришталеві елементи так, ніби вони вічно танцюють під музику зоряного небосхилу.
Ця лед люстра ідеально впишеться в інтер′єри, де кожна деталь важлива і де освітлення відіграє роль не просто функціональної необхідності, а є виразом власного стилю та переваг. У просторому салоні або величному вестибюлі вона стане кульмінацією дизайну, а в інтер′єрі, де переважає стриманість, внесе дотик розкоші без зайвого навантаження.
Така Led люстра здатна стати візуальним мостом, що з′єднує епохи й стилі, надаючи їм почуття єдності й сучасної розкоші. У великих приміщеннях з високими стелями вона ніби перетвориться на світловий водоспад, що спускається з височини, захоплюючи дух і запрошуючи погляди вгору.
Кришталева світлодіодна люстра від "Діаша" - це не просто освітлювальний прилад, це — поезія світла, що відтворює найтонші відтінки краси та вишуканості, невидима рука художника, яка ніжно малює на вашому стелі візерунки з світла, змінюючи відчуття простору і перетворюючи будь-яке приміщення в місце, де кожен може відчути себе частиною величного та красивого світу.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Мощность | 110 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 6050 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 см |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.8 |
| Диаметр потолочной чаши | 150 мм |
| Длина монтажной планки | 14 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Минимальная высота (см) | 45 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Типы ламп | Светодиодная |
| Цвета свечения | Нейтральный свет , Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6500K |
- Цена: 3 250 ₴












