Светодиодная люстра смарт-светильник с пультом и диммером 90Вт хром




Зустрічайте трендову модель led люстри в хромованому виконанні!
Стельова світлодіодна люстра з пультом — це не лише освітлення, а й ключовий акцент у дизайні інтер'єру.
Світлодіодна стельова люстра з пультом має декілька режимів регулювання колірної температури: холодний 6000К, нейтральний 4100К, теплий 3200К, LED підсвічування пристельової основи лед люстри, поєднаний режим - основне світло led люстри плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Завдяки можливості регулювання колірної температури, цей акриловий світильник з пультом перетворюється на джерело комфорту, що дозволяє користувачам змінювати атмосферу кімнати від збуджуючої і енергійної до спокійної та розслабленої.
Стельовий led світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість led люстри від 5% до 100%, включити режим "люстра нічник" за допомогою пульта, який комплектується разом з Led люстрою.
З вимикача акрилова люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення-вимикання по черзі переводить led люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Світлодіодна люстра з пультом світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, з якого виконаний розсіювач, до того ж цей матеріал дуже міцний, легкий, довговічний - його важко пошкодити, він створює м'яке та рівномірне світло.
Акрилові люстри не тільки розсіюють світло рівномірно та ефективно, але й служать естетичною прикрасою, додаючи стилю та світла в будь-який інтер'єр.
Легка вага, мала відстань люстри від стелі (актуально для приміщень з низькою стелею), відсутність скляних елементів (для дитячих кімнат), легкість монтажу та простота обслуговування (можливість самостійного встановлення), оригінальний дизайн з металевими та акриловими частинами, пульт led люстри, димер, додаткове підсвічування одним із трьох можливих кольорів (синій, червоний, рожевий) - вам обов'язково сподобаються наші лед люстри з пультом!
Люстра під стелю поставляється в заводській упаковці, електрика вже зібрана. LED люстра складається зі світлодіодної стрічки, блоку живлення світлодіодної стрічки, електронного димера і блоку управління пультом. Лед люстра з пультом в комплекті.
Інтелектуальне освітлення вашого помешкання – це реальність, якщо ви вирішите купити розумні LED люстри для свого дому за низькою ціною в нашому інтернет магазині.
Стельова лед люстра з пультом від ТМ “Діаша” – це втілення сучасного дизайну, інноваційних технологій та економічності. Її універсальність, стильний вигляд і багатофункціональність роблять її ідеальним вибором для новобудов та сучасних квартир із мінімалістичними інтер'єрами. Акрилова LED люстра забезпечить комфортне, стильне та енергоефективне освітлення, додаючи вашій оселі стильності та затишку.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 90 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 4950 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 см |
| Длина | 55.5 см |
| Ширина | 55.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.78 |
| Длина монтажной планки | 21 |
| Длина основания | 30 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200, 4100, 6000 |
| Ширина основы | 30 см |
- Цена: 2 240 ₴












