Настенный хрустальный LED светильник 15Вт золото




Унікальний настінний кришталевий LED світильник, на 15 ват є справжнім втіленням сучасного дизайну і функціональності.
Вишуканий асортимент світильників та люстр від ТМ "Діаша" - ідеальний вибір для гуртових покупців, які цінують красу та якість. Придбані світильники люстри гуртом за демократичними цінами, трансформують ваш інтер'єр і стануть виграшною інвестицією для вашого бізнесу.
Унікальність LED світильника полягає у витонченому поєднанні практичності і естетики, яке виражається у кристалічній структурі світильника, здатної переламувати світло і створювати блискуче світлове шоу на стіні.
Кристали, які прикрашають цей лед світильник в зал, додають йому розкоші та неповторності. Вони не просто відбивають світло, але і розсіюють його, створюючи м'яке, розсіяне світіння, яке забезпечує місцеве підсвічування без різких тіней або сліпучого ефекту. Регульована колірна температура з вимикача дає можливість адаптувати світло під різні настрої та обставини, від м'якого теплого світіння для релаксації до енергійного холодного тону для робочої активності.
Світлодіоди, які є серцем цього прикроватного світильника, відомі своїми перевагами, включаючи велику тривалість служби та низьке енергоспоживання, що робить їх вибором номер один для економії та екологічності. Крім того, світлодіоди вирізняються високою надійністю та стійкістю до механічних впливів, що забезпечує цьому світильнику довгу та безпроблемну експлуатацію.
Ви можете купити світильник дешево, зробивши його доступним доповненням до кришталевої люстри або основним елементом освітлення у приміщенні. Він ідеально впишеться в різноманітні стилі інтер'єрів, від класичних і традиційних до сучасних та мінімалістичних, де кожен елемент дизайну має своє значення.
Цей декоративний світильник не тільки освітлює простір, але й стає його невід'ємною частиною, вносячи до інтер'єру відчуття розкоші, стилю та унікальності. Він здатний змінити атмосферу кімнати, зробивши її більш привабливою та гостинною, і стане предметом захоплення та об'єктом зацікавленості для гостей.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 825 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.78 |
| Диаметр основы | 7 см |
| Длина монтажной планки | 15 |
| Длина основания | 15 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 15 Вт |
| Расстояние от стены | 12 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина | 7 |
- Цена: 2 020 ₴












