Декоративный настенный светодиодный прикроватный светильник 14Вт черный




Світлодіодний світильник прикроватний бра для читання – це високотехнологічний та стильний елемент інтер'єру.
Оптові покупці оцінять різноманітність та елегантність колекції світильників та люстр від української ТМ "Діаша", які пропонують неперевершену якість та неповторний дизайн. Придбати світильники та люстри оптом в Україні напряму від надійного виробника - це значить вибрати оптимальний баланс між витонченістю та доступною вартістю.
Основа лед світильника виготовлена з металу, що надає йому міцність та стійкість, а також дозволяє створити сучасний вигляд.
Основна частина прикроватного світильника має овальну LED-форму схожу на пелюстку квітки або кавове зерно. Ця LED-форма виготовлена з матового акрилу, щоб створювати різні ефекти світла.
З вимикача світильник перемикається як і будь-який інший світлодіодний світильник. Кожне включення-вимикання по черзі переводить LED світильник за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Такі LED світильники бра не лише функціональні, а й стане стильним акцентом в сучасному інтер'єрі, поєднуючи в собі ефективність LED-технологій та елегантний дизайн.
Лед світильник підійде під такі стилі інтер'єру:
- Сучасний стиль. В сучасному інтер'єрі, де цінують чисті лінії та мінімалістичний дизайн, LED світильник додасть елегантності і підкреслить сучасний акцент приміщення. Його можна встановити у вітальні або спальні, де він створить стильний фокус і стане важливою деталлю інтер'єру.
- Лофт . У стилі лофт, де поєднуються індустріальні елементи та необроблені поверхні, LED світильник буде як ідеальне доповнення. Його сучасний дизайн може зберегти естетику лофту, додавши при цьому приємне та функціональне освітлення.
- Скандинавський стиль. В інтер'єрах у стилі скандинавського дизайну, де панує натуральність і світла кольорова палітра, цей LED світильник може виглядати чудово. Його прозора LED-форма може додати атмосфери тепла та затишку.
- Класичний стиль. Навіть у класичних інтер'єрах, де використовуються важкі та вишукані елементи, LED світильник може займати своє місце. Металева основа та акрилова LED-форма додають сучасного шарму до традиційних елементів.
- Ресторани та Кафе. У громадських закладах, таких як ресторани чи кафе, цей LED світильник може бути чудовим декоративним елементом. Він створить атмосферу та затишок для гостей, а також слугуватиме ефективним джерелом світла.
- Офіси та Робочі приміщення. В офісних приміщеннях, де важливе зручне та функціональне освітлення, LED світильник може бути використаний для створення приємного робочого середовища та адаптувати освітлення до різних завдань.
Нехай цей стильний сучасний світлодіодний світильник-бра стане для вас не лише джерелом світла, але і важливим елементом декору, що вдало впишеться в різноманітні стилі та приміщення.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 14 Вт/ч |
| Световой поток | 770 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 |
| Диаметр основы | 10 см |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Расстояние от стены | 4.5 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 350 ₴












