Хрустальная светодиодная люстра 110Вт хром





Інноваційна кришталева світлодіодна люстра українського виробника ТМ "Діаша". Ця люстра вражає своєю потужністю 110 Вт і хромованим кольором, який додає їй сучасного вигляду та легкості. Виконана в стилі стрічки Мебіуса, люстра складається з двох плафонів на паралельних рівнях, створюючи безперервний просторовий візерунок.
Унікальність лед люстри полягає у її конструкції та використанні передових технологій, які забезпечують ефективне освітлення і довговічність. Таке освітлення не тільки служить практичним завданням, але й є динамічним елементом декору, що оживляє будь-який інтер'єр.
Схожість зі стрічкою Мебіуса робить люстру неповторною і здатною стати головним акцентом у кімнаті. Завдяки своїй універсальності, купити світлодіодні люстри гуртом українського виробника ТМ "Діаша" є чудовим вибором для роздрібних покупців та для бізнесу, що бажає надати своїм просторам ексклюзивного шарму.
Якщо ви шукаєте сучасні люстри на кухню, ця модель забезпечить неперевершене освітлення і додасть простору стиль і елегантність. Її не тільки легко встановити, але й вона може бути центром уваги або доповненням до вже існуючого дизайну кухні.
У великих залах ця led люстра в зал зможе освітлити весь простір, не залишаючи жодного куточка у темряві, і завдяки своїй потужності стане ідеальним рішенням для громадських місць чи масштабних заходів.
При виборі освітлення для особистого простору, люстра купить в спальню можна також взявши до уваги цю модель, яка забезпечить м'яке і затишне світло, створюючи ідеальну атмосферу для відпочинку та релаксації.
В епіцентр люстри, де представлений широкий асортимент світильників для будь-якого смаку та потреб, ця led люстра Діаша виділяється своєю конструкцією та функціональністю.
Освітлення кімнати із використанням такої люстри обіцяє бути не тільки яскравим і рівномірним, але й додасть простору вишуканості та сучасності. Проста установка люстри є додатковою перевагою, адже не вимагає спеціальних навичок або інструментів, і це означає, що ви зможете насолоджуватися новим освітленням у найкоротші терміни.
Таким чином, ця люстра від ТМ "Діаша" є справжнім втіленням сучасного дизайну, яке об'єднує в собі інноваційність, естетику та високу якість, стаючи ідеальним вибором для освітлення вашого простору.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 110 Вт |
| Световой поток | 6050 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 |
| Диаметр основы | 16 см |
| Диаметр плафона (см) | 40|60 |
| Длина монтажной планки | 15 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Минимальная высота (см) | 55 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 7 150 ₴












