Золотая хрустальная светодиодная люстра на тросах 80Вт



Фото люстри, яка привертає увагу, розкішна преміум новинка від ТМ "Діаша" - золота кришталева світлодіодна люстра на тросах. Світильник підвіс випромінює тепле золоте світло, підкреслюючи блиск і прозорість багатогранних кришталів. Потужність цієї LED люстри становить 80 Вт, а вигнуті лінії її конструкції, натхненні формою стрічки Мебіуса, демонструють неперевершену унікальність LED люстри.
Для тих, хто цінує розкіш та надзвичайність, купити LED люстри оптом від ТМ "Діаша" стане інвестицією у створення витонченого інтер'єру. Ця люстра є ідеальним вибором для просторого залу, де вона може стати королівським акцентом, здатним вразити кожного, хто увійде до приміщення.
LED люстра в кухню, особливо коли вона розташована над столом в кухні, додасть кожній трапезі відчуття особливого свята, запалюючи іскорки у очах ваших гостей.
А якщо ви шукаєте лед люстри в спальню, то такий світильник може стати тихим, але розкішним фоном для вашого особистого простору відпочинку.
Батьки, які хочуть купити люстру в дитячу кімнату, знайдуть в цій моделі неймовірне поєднання чарівності та надійності, яка зможе надихати мріями їхніх малюків.
LED люстра з пультом надає змогу регулювати колірну температуру від теплої 3200К, до нейтральної 4100К, до холодної 6000К, що дає можливість створювати бажану атмосферу для кожної події, чи то романтичний вечір, чи домашня вечірка.
Для тих, хто прагне купити світлодіодну люстру в Україні недорого, цей вибір демонструє, що розкішне освітлення не обов'язково повинно бути недоступним. Завдяки раціональному поєднанню ціни та якості, нова люстра LED від "Діаша" є доступною опцією для тих, хто хоче внести до свого дому трохи блиску.
Вибір LED люстри за ціною стає простішим, коли її вартість відображає не тільки стиль та функціональність, а й довговічність та енергоефективність, що важливо для сучасного споживача.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 80 Вт |
| Световой поток | 4400 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 см |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.8 |
| Диаметр основы | 16 см |
| Длина монтажной планки | 15 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Минимальная высота (см) | 50 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 9 690 ₴












