Потолочная люстра с пультом диммером и LED подсветкой золото 50Вт





Ця стельова світлодіодна люстра з пультом , як зірка падаюча в нічному небі, вабить своїм загадковим і сучасним дизайном, що нагадує витончену мінімалістичну скульптуру. Її унікальна світлодіодна панель, складена з геометричних фрагментів, сяє, наче мозаїка зі світла, втілюючи в собі візуальну гармонію і поезію. Ніжний світловий ореол, що огортає її контури, виливається теплотою, м'яко обіймаючи простір, і робить кожен промінь світла тонким перехідним мостиком між земним і космічним, реальним і уявним.
Люстра випромінює світло так м'яко та рівномірно, завдяки розсіювачу з литого акрилу, що дивитися на неї можна нескінченно, не боячись засліплення. Ця особливість робить її ідеальним вибором для дитячих кімнат, де присутність м'якого світла є ключовою для зорового комфорту малюків. Безпека також на висоті, адже відсутність скляних частин виключає ризик отримання травм.
Завдяки функції регулювання колірної температури, ця світлодіодна люстра стає справжнім втіленням комфорту. Вона здатна адаптувати атмосферу простору до будь-яких потреб: від активної та енергійної до заспокійливої та релаксуючої, перетворюючи кухню в місце для кулінарних шедеврів та сімейного спілкування.
Власник світильника з димером може створювати освітлювальні сценарії за своїм смаком: від тонкої підсвітки, що створює магічну атмосферу, до яскравого світла, що перетворює будь-яку вечірку на феєрверк вражень. Різноманітність налаштувань освітлення відкриває нові можливості для кожного, хто бажає зробити своє житло особливим.
Ця світлодіодна люстра для спальні вносить в інтер'єр нотки загадковості та таємничості, створюючи атмосферу, що сприяє розслабленню та здоровому сну, обволікаючи простір м'яким світловим коконом.
Її доступність, завдяки можливості купити світлодіодний стельовий світильник дешево, зробила цей дизайнерський шедевр доступним для широкого кола споживачів, бажаючих додати в свій інтер'єр елемент сучасного мистецтва. Завдяки ТМ «Діаша», ця люстра стає не просто джерелом освітлення, а центром дизайнерського перетворення, індивідуальним виразом та свідченням вишуканого смаку.
Окрім свого основного призначення, світлодіодна люстра стає важливим елементом інтер'єру, що впливає на загальний настрій простору і відчуття тих, хто в ньому перебуває, демонструючи, як світлодіодні технології можуть змінити наше життя на краще.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 50 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 2750 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 8 см |
| Длина | 35.5 см |
| Ширина | 35.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 1.8 |
| Длина монтажной планки | 11.5 |
| Длина основания | 12 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина основы | 12 см |
- Цена: 1 590 ₴
















