Светодиодная люстра смарт светильник с пультом золото 110Вт





Сучасна новинка, стельова світлодіодна люстра в вітальню з її мінімалістичним дизайном являє собою справжній арт-об'єкт, що втілює в собі як функціональність, так і вишуканість. Лед люстра плоска вабить погляд своєю унікальністю та сміливими геометричними формами, створюючи своєрідну гру світла і тіней, що додає інтер'єру особливої динаміки та візуальної легкості.
Придбання люстри гуртом – це відмінна можливість для дизайнерів отримати ексклюзивні моделі від української компанії «Діаша» для своїх проектів.
Розсіювач з литого акрилу не лише естетично привабливий, але й функціональний, оскільки забезпечує рівномірне та ніжне розсіювання світла, завдяки чому можна уникнути неприємного сліпучого ефекту. Це робить цю люстру ідеальною для дитячої кімнати, де м'яке світло створює безпечне та комфортне середовище для дітей, а відсутність крихких скляних деталей знижує ризик травматизму.
Можливість регулювання колірної температури дозволяє адаптувати освітлення до різних ситуацій — від активного обіду на кухні до затишного вечірнього відпочинку в вітальні. Димер дає змогу власникам світильника вибирати інтенсивність світла відповідно до особистих переваг, створюючи індивідуальний сценарій освітлення для кожної події.
Цей світильник на стелю також відзначається практичністю та доступністю, оскільки його можна купити за досить демократичною ціною, що робить високоякісне освітлення доступним широкому колу споживачів. Ідеально вписуючись в сучасні дизайнерські тенденції, він вносить у простір нотки рафінованості та створює додатковий комфорт у повсякденному житті.
Ця світлодіодна люстра в спальню трансформує нічний час у період спокою та відпочинку. Вона заспокоює, допомагає зануритися в задуми, відпочити від метушні дня і підготуватися до нових завтрашніх звершень. Її світло наче створює захисний купол над головою, даруючи міцний та оздоровчий сон.
Таким чином, власник цієї лед люстри Діаша отримує не просто освітлювальний прилад, а цілий світловий інструмент, здатний налаштувати простір відповідно до потреб та бажань, пропонуючи новітні технології для створення ідеального простору. Світлодіодна люстра в ванну кімнату від ТМ «Діаша» стане справжньою прикрасою будь-якого інтер'єру, подарує нові враження та підкреслить індивідуальність його власника.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 110 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 6050 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 47 см |
| Ширина | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 2.95 |
| Длина монтажной планки | 21 |
| Длина основания | 30 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина основы | 30 см |
- Цена: 2 610 ₴














