Потолочная LED люстра с диммером и подсветкой 105Вт серый





Потолкова світлодіодна люстра з лед підсвіткою та диммером на 105W є справжнім втіленням інновацій та сучасного дизайну в освітленні. Її конструкція, що складається з органічно переплетених кілець, нагадує космічну композицію, повну гармонії та балансу, яка могла б бути витвором сучасних абстрактних художників.
Лед люстри оптом для забудовників – ТМ «Діаша» пропонує вам найширший вибір та оптимальні ціни для великомасштабних проектів.
Кожне кільце випромінює тепле світлом, що розливається навколо і створює атмосферу затишку та релаксації. Люстра є справжнім скарбом у світі освітлювальних приладів, що поєднує в собі неповторність форми та функціональність. Вона вносить в інтер'єр особливу магію світла, перетворюючи будь-яке приміщення на місце, де кожен куточок наповнений історією та характером.
Завдяки димеру люстри, який дозволяє з пульта управління регулювати інтенсивність освітлення, можна створити різноманітні сценарії освітлення від м'якого та заспокійливого до яскравого та енергійного, що ідеально підходить для різних моментів життя. Це робить люстру ідеальним рішенням для тих, хто цінує можливість адаптації свого простору до різних потреб — від вечірньої роботи за комп'ютером до уїк-енду з друзями та сім'єю.
За допомогою цього пульта-димера ви зможете вибрати один з попередньо встановлених режимів освітлення: тепле світло, холодне світло, нейтральне світло. Ви також можете активувати режим "нічник", при якому люстра буде світити лише на 5% потужності LED-люстри, щоб створити приємну атмосферу для сну.
Крім того, пульт люстри 2024 дозволяє регулювати яскравість світла на 50%, а також плавно змінювати рівень яскравості і колірну температуру. Це дає вам повний контроль над атмосферою в приміщенні.
Потолочна люстра чудово впишеться в інтер'єри, виконані у стилі сучасного мінімалізму, де кожен елемент відіграє важливу роль, а також додасть елемент розкоші в більш класичні або еклектичні простори. Вона підкреслить вишуканість столової зони, додасть глибину вітальні або перетворить спальню на розкішний приватний острів.
Вибір цієї люстри свідчить про вишуканий смак власника та його увагу до новітніх тенденцій в дизайні інтер'єру. Це не просто освітлювальний прилад, а справжній витвір мистецтва, що з легкістю стає яскравою зіркою будь-якого простору, доносячи до кожного гостя повідомлення про безмежні можливості створення індивідуального простору.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 105 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 5775 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16 см |
| Длина | 79.5 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 2.97 |
| Диаметр основы | 22 см |
| Длина монтажной планки | 20.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 2 340 ₴












