LED люстра под потолок с диммером и подсветкой 100Вт коричневая




Ця потолочна лед люстра від ТМ "Діаша" 100 Вт не просто освітлює приміщення, вона привносить у домівку струмінь сучасного мистецтва та інженерної думки. Її каркас, що нагадує мистецьки вплетені у простір чорні квадрати, створює відчуття безконечної гармонії і ритму, що відгукується у самій архітектурі кімнати. Акрилові розсіювачі, як невагомі пласти акварелі, витончено змішують світло, даруючи йому м'якість та тепло, ніби перші промені сонця, що пробиваються крізь ранковий туман.
Люстра мовби читає емоційний настрій приміщення та доповнює його, стаючи більше, ніж просто джерелом світла – вона стає провідником відчуттів. З пультом управління у ваших руках, кожне натискання кнопки перетворюється на чаклунство, дозволяючи вам миттєво перетворити грайливе сяйво денного світла на затишне світло нічної лампи, або на таємниче сяйво місяця, що забарвлює простір навколо у спокійні відтінки.
Ця люстра стане епіцентром вітальні, де збираються друзі та сім'я, пропонуючи не лише освітлення, а й створюючи атмосферу відкритості та тепла. На кухні вона буде відігравати роль натхненниці, освітлюючи кулінарні шедеври та перетворюючи кожну вечерю на свято. У спальні ж, налаштування диммера створюватимуть ілюзію небесного покрову, під яким так приємно занурюватися у сни.
Взагалі, впровадження такого світлового рішення від ТМ "Діаша" стане не просто покращенням інтер'єру, а революцією сприйняття його власниками. Люстра здатна перенести вас у світ, де кожен день – це нове творіння, кожен вечір – це казка, а ніч – містична історія, написана світлом.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 100 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 5500 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 49 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 1.73 |
| Длина монтажной планки | 10 |
| Длина основания | 18 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина основы | 18 см |
- Цена: 1 500 ₴












