Потолочная декоративная люстра в стиле хай-тек 150Вт хром





Пристельова LED люстра в стилі хай-тек від ТМ "Діаша" представляє собою шедевр сучасного дизайну, який поєднує в собі витонченість і практичність. Її замисловатий силует, нагадує м'який розквіт величної квітки, додає простору відчуття невагомості та світла.
Купити люстри гуртом в ТМ "Діаша" — це вибір естетів, які прагнуть оновити свої приміщення без зайвих витрат. Це справжнє відображення того, як люстра в вітальню може перетворитися з освітлювального приладу в символ гостинності та стилю. В Україні купити люстру дешево від виробника ТМ "Діаша" стало синонімом отримання найвищого рівня дизайну та якості.
Хромований колір каркасу люстри розливає по приміщенню теплі відблиски ранкового сонця, що пробивається через зоряний туман.
Акрилові розсіювачі, з вишуканою атласною текстурою, неначе створюють сяйво місяця, яке м'яко обіймає кімнату. Люстра із діаметром 68 см здатна стати центральним арт-об'єктом у вітальні, втілюючи дух сучасної розкоші та стаючи свідком тих моментів, які сплітаються у літопис вашої родини.
Ця люстра на пульті з диммером перетворюється на керманича атмосфери, дозволяючи вам обирати між теплим світлом для сімейних зустрічей або прохолодним для продуктивної роботи. Люстра з режимом "нічник" пропонує ілюзію зоряного неба, що вабить до сну і подорожей у світ сновидінь.
Мала висота від стелі і мінімалістичний профіль роблять її ідеальною для кімнат з обмеженим простором, де кожен квадратний метр на рахунку. Незважаючи на свою структуру, люстра дивує міцністю і довговічністю, що означає менше турбот і більше насолоди світлом.
Ця світлодіодна люстра, здатна адаптуватися до різноманітних стилів інтер'єру, є демонстрацією того, як ТМ "Діаша" продовжує бути охоронцем традицій високої якості матеріалів та провідним новатором на українському ринку.
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 150 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 8250 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 см |
| Ширина | 68 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 3.83 |
| Диаметр основы | 31 см |
| Длина монтажной планки | 24 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 3 320 ₴












