LED-люстра с диммером и цветной подсветкой цвет хром 135Вт





Зустрічайте саму хітову модель в хромованому виконанні!
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синє LED підсвічування, червоне LED підсвічування, рожеве LED підсвічування, поєднаний режим - будь основне світло плюс будь-який колір світлодіодного підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн з хромованими частинами, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами и мы поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Подписывайтесь на наши социальные сети,
чтобы в числе первых увидеть новинки и обзоры на товары!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 135 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 7425 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16 см |
| Длина | 81 см |
| Ширина | 58 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 3.1 |
| Диаметр основы | 22 см |
| Длина монтажной планки | 20.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 2 800 ₴















