Светодиодный настенный светильник Шланг 16Вт бронза



Модна новинка, настінний прикроватний світлодіодний світильник шланг з нашої нової колекції "Люстра шланг" заслуговує особливої уваги.
Українська компанія «Діаша» пропонує особливі умови для дизайнерів та декораторів інтер'єрів, які бажають купити світлодіодні світильники та люстри гуртом для своїх клієнтів.
Його розробка була натхненна стрімкими змінами у світі дизайну освітлювальних приладів, що відповідають найсучаснішим тенденціям у стилі "скандинавський лофт". Основа світильника має гнучкий світлодіодний шланг, що м'яко обвиває простір, створюючи ілюзію світла, що пливе по повітрю. Вишуканість цього світильника полягає не тільки у його функціональності, а й у здатності стати видатним елементом декору.
Гнучкий дизайн дозволяє світильнику шланг адаптуватися до будь-якого простору — чи то простора вітальня, чи затишна спальня. Його тепле світло з колірною температурою 3200К наповнює приміщення затишком і комфортом, створюючи оптимальну атмосферу для відпочинку та релаксації. Цей світильник ідеально вписується в різні стилі інтер'єру, додаючи до них нотку сучасності та креативності.
Зацікавлені покупці можуть купити бра шланг або настінний світильник шланг дешево, отримавши не тільки високоякісне освітлення, але й справжній витвір мистецтва. Крім того, цей світильник гармонійно доповнює інші вироби з тієї ж серії, дозволяючи створити єдиний стильний комплекс освітлення в вашому домі.
Висока якість матеріалів, з яких виготовлено світильник, гарантує його довговічність та надійність. А його стильний та сучасний дизайн робить цей світильник-бра з серії "Люстра шланг" виразним акцентом в будь-якому інтер'єрі, що підкреслить вашу індивідуальність та бездоганний смак.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 16 Вт |
| Световой поток | 880 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED-module |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 |
| Диаметр основы | 11.8 см |
| Длина монтажной планки | 11.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Силикон |
| Расстояние от стены | 12 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Теплый свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K |
- Цена: 1 860 ₴












