Классическое бра из хрусталя 2 лампы серебристого цвета

Класичне бра з кришталю від ТМ "Діаша" є істинною перлиною серед настінних світильників, що вирізняється завдяки своїй елегантності та блиску кришталів. Складається з каскаду прозорих кришталевих елементів, які плавно спускаються вниз, створюючи ефект крижаних струмків, що зловили світло та заморозили його в просторі. Кожен з кришталів ретельно оброблений, щоб максимально відбивати та розсіювати світло, викликаючи гру блисків і переливів, що надає особливого шарму будь-якому інтер'єру.
Бра світильник ідеально підходить як доповнення до люстри, створюючи єдиний стилістичний комплекс, котрий може стати центральним елементом оформлення спальні або ж вітальні. Придбання кришталевого бра світильники є інвестицією в атмосферу розкоші та затишку вашої оселі, адже кришталь здатний не тільки відображати світло, а й множити його, наповнюючи кімнату світлом і теплом.
Вибрати та купити настінний світильник бра, навіть дешево, можна без жертвування якістю, якщо уважно віднестися до вибору продавця та виробника в інтернет магазин світильників. Ця модель від ТМ «Діаша» під лампочку з цоколем Е14 не тільки забезпечує додаткове освітлення там, де це необхідно, але й служить неповторним елементом декору, що здатний підкреслити вишуканість та вибагливість смаку власників.
Бра вишукано поєднується з класичними та сучасними елементами інтер'єру, додаючи їм відтінок розкоші та елегантності. Якщо ви бажаєте створити у своїй кімнаті атмосферу, насичену шляхетністю та водночас сучасним дизайном, цей бра стане ідеальним вибором.
Лампи в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 г |
| Высота | 29 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина монтажной планки | 11 |
| Длина основания | 18 |
| Количество источников света | 2 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 15 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Ширина | 24 |
| Ширина основы | 9 см |
- Цена: 1 240 ₴












