Хрустальный точечный светильник со встроенной лед подсветкой




Точковий світильник від ТМ «Діаша» , який є витонченим доповненням до сучасного інтер'єру.
Зверніться до нашого менеджера, щоб купити світильники та люстри гуртом, і насолоджуйтесь першокласним сервісом та якістю продукції ТМ «Діаша».
Основна особливість цього світильника — акрилова смола, що має вигляд кристалів, створюючи розкішний світловий ефект, коли світлодіодне підсвічування вмикається.
Акрилові "кристали" розміщені навколо центрального елемента, де розташована світлодіодна лампа MR16. Лампа з підсвічуванням 3 Вт та колірною температурою 6400К забезпечує яскраве та холодне світло, що підкреслює чистоту та свіжість простору. Світильник проектований для врізної установки в отвір діаметром 6 см, що дозволяє йому інтегруватись в різноманітні поверхні, такі як гіпсокартон, дерево чи метал, забезпечуючи чистий та ненав'язливий вигляд.
Мінімалістичний дизайн світильника, доповнений яскравими акриловими елементами, створює в інтер'єрі неповторний стиль, який здатний вразити та додати елемент елегантності. Ця модель ідеально підходить для тих, хто бажає поєднати сучасні технології з класичними естетичними стандартами.
Доступність світильника в різних стилях та кольорах дає можливість кожному дизайнеру знайти ідеальну модель, яка б гармонійно вписалася в загальну концепцію інтер'єру, чи то в житловому просторі, комерційному закладі чи офісі. Цей точковий світильник — це поєднання функціональності, стилю та енергозбереження, що робить його ідеальним вибором для сучасного освітлення.
Лампа MR-16 і трансформатор в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр врезного отверстия | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Стекло |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 6 см |
| Тип крепления | Крепежная пружина |
| Ширина | 9.5 |
- Цена: 130 ₴












