Современное красивое белое светодиодное бра 10Вт




Світлодіодне бра 10 Вт , представлене до вашої уваги, є символом сучасної елегантності та ефективності. Із невеликим світловим потоком та потужністю, цей світильник є економічним, але в той же час здатний наповнити простір теплим та затишним світлом, немов сонячні промені зігрівають шкіру в ранкові години весни.
Купити бра або люстри гуртом у ТМ «Діаша» - значить забезпечити себе якісними товарами за найкращими цінами на ринку України.Це бра не просто випромінює світло, а малює на стінах відблиски і відтінки, створюючи атмосферу спокою та гармонії. В офісі, цей настінний світильник додасть відчуття професійності, його світло буде супроводжувати моменти концентрації та творчості, надихаючи на нові ідеї та рішення.
У спальні, світильник на стіну створює інтимну атмосферу, нагадуючи про затишні вечори при світлі свічок, коли світло плавно огортає простір, дозволяючи втекти від повсякденних турбот і зануритися в світ мрій та спокою. Ви можете купити бра недорого, але емоційний ефект, який воно принесе до вашого дому, буде неоціненним.
Епіцентр часто є місцем, де можна знайти великий вибір освітлювальних приладів, але це настінне бра від ТМ «Діаша» виділяється серед інших. Його чисті лінії та мінімалістичний дизайн роблять його схожим на сучасний арт-об'єкт, що здатний прикрасити стіну не гірше від картини чи фотографії.
В кімнаті, настінний світильник додасть свіжості та світла, підкреслюючи індивідуальність простору. Його світло, м'яке та ненав'язливе, може слугувати якорем спокою в швидкоплинному потоці буднів, надаючи моментам особливої значущості.
В кожному режимі кольорової температури, бра розкриває різні грані свого характеру — від енергійного та освіжаючого до м'якого та розслаблюючого. Це настінне бра не просто освітлює — воно створює настрій, прикрашає моменти життя, привносячи в них більше тепла, комфорту та естетичного задоволення.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 550 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 57.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 |
| Диаметр основы | 6 см |
| Длина монтажной планки | 6 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Мощность | 10 Вт |
| Расстояние от стены | 10 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 980 ₴












