Современное декоративное бра с фарфоровыми элементами хром


НОВИНКИ СВІТИЛЬНИКИ БРА 2024 ТРЕНДИ! Вишукане бра з фарфоровими елементами є новинкою сезону та шедевром дизайнерської думки, який знаходить гармонію між природною красою та сучасною естетикою. Міцний металевий каркас слугує основою для ніжних керамічних пелюстків, що мають форму листя Гінкго Білоба – дерева, знаного своєю красою та лікувальними властивостями, яке було символом мудрості та довголіття ще з часів античності.
Шукайте унікальні пропозиції, щоб купити світильники та люстри гуртом від українського бренду "Діаша" – це гарантія високої якості та стильного дизайну.
Пелюстки з фарфору-бісквіту, неглазуровані та білі, нагадують за текстурою мармур античних палаців, вони додадуть простору відчуття стабільності та історичної глибини. Їхній природний мотив втілює спокій та розслаблення, привносячи в інтер’єр елементи природної гармонії.
Контрастуючи з цим, пелюстки з глазур'ю під металік у золотих або хромованих кольорах вносять сучасні акценти та розкішний блиск, що ідеально поєднується зі світлом лампочки е14, створюючи в інтер'єрі неповторну атмосферу.
Бра з легкістю вписується у різноманітні стилі інтер'єру, від класичного до сучасного. Його можна розмістити у вітальні, де воно доповнить основне освітлення і стане акцентом в інтер'єрі, або у спальні, де забезпечить м'яке світло для відпочинку та релаксації перед сном.
Крім того, таке бра може стати чудовим вибором для дитячої кімнати, додаючи їй нотку казковості та чарівності. Використання ламп з ніжним світлом створить комфортну атмосферу для читання книжок або ігор перед сном.
Чудовим дизайнерським рішенням, було б придбання всього комплекту із серії «Гінкго Білоба». До нього входить: люстра круглої форми, люстра витягнутої форми, бра, торшер, настільний світильник.
Бра з фарфоровими елементами (незвичний настінний світильник) від ТМ «Діаша» можна вважати справжнім мистецтвом, що додасть будь-якому простору особливого шарму і вишуканості.
Ключові слова: бра світильники мистецтво, сучасні світильники фарфорові, доступні декоративні світильники із кераміки, стиль тіффані, світильники в залу.
Лампа в комплект не входить.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 |
| Диаметр основы | 8.3 см |
| Длина монтажной планки | 8 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Керамика |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 30 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Ширина | 27 |
- Цена: 1 240 ₴












