Светодиодный настенный светильник Шланг 16Вт черный хром



Унікальна новинка, настінний світлодіодний світильник шланг в стилі лофт з нашої нової колекції "Люстра шланг" заслуговує особливої уваги. Його розробка була натхненна стрімкими змінами у світі дизайну освітлювальних приладів, що відповідають найсучаснішим тенденціям у стилі "скандинавський лофт". Основа світильника має гнучкий світлодіодний шланг, що м'яко обвиває простір, створюючи ілюзію світла, що пливе по повітрю. Вишуканість цього світильника полягає не тільки у його функціональності, а й у здатності стати видатним елементом декору.
Гнучкий дизайн дозволяє світильнику шланг адаптуватися до будь-якого простору — чи то простора вітальня, чи затишна спальня. Його тепле світло з колірною температурою 3200К наповнює приміщення затишком і комфортом, створюючи оптимальну атмосферу для відпочинку та релаксації. Цей силіконовий світильник Шланг ідеально вписується в різні стилі інтер'єру, додаючи до них нотку сучасності та креативності.
Зацікавлені покупці можуть купити бра шланг або настінний світильник шланг дешево, отримавши не тільки високоякісне освітлення, але й справжній витвір мистецтва. Крім того, цей світильник гармонійно доповнює інші вироби з тієї ж серії, дозволяючи створити єдиний стильний комплекс освітлення в вашому домі.
Висока якість матеріалів, з яких виготовлено світильник, гарантує його довговічність та надійність. А його стильний та сучасний дизайн робить цей силіконовий світильник бра з серії "Люстра шланг" виразним акцентом в будь-якому інтер'єрі, що підкреслить вашу індивідуальність та бездоганний смак.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 880 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 |
| Диаметр основы | 11.8 см |
| Длина монтажной планки | 11.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Силикон |
| Мощность | 16 Вт |
| Расстояние от стены | 12 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Теплый свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K |
| Ширина | 26 |
- Цена: 1 860 ₴












