Светодиодная люстра смарт светильник с пультом и подсветкой 130Вт хром





Зустрічайте саму хітову модель LED люстри 2024 в хромованому виконанні, лед люстри хромовані, лед люстри з квадратними плафонами!
Нова люстра на кухню світлодіодна , є сучасним і функціональним освітлювальним приладом. Лед люстра із серії "Квадрати" складається з восьми квадратних світлових модулів з закругленими кутами, виконаних у хромовому кольорі, що додає їй вишуканості та сучасності. Це зовсім нове і незвичайне виконання плафонів у двох рівнях, що обрамляють LED лампи. Центральний елемент лед люстри Діаша має додаткове led підсвічування різних кольорів, за вибором, яке створює теплу атмосферу та може слугувати нічником або декоративним елементом.
Розсіювач led люстри Діаша виготовлений з литого акрилу, та рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти.
Лед люстра на пульті оснащена димером, що дозволяє регулювати інтенсивність світла, забезпечуючи відповідну атмосферу для різних ситуацій — від яскравого освітлення необхідного для роботи чи навчання, до приглушеного світла для релаксації та відпочинку. Включення та регулювання здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, що робить використання люстри зручним та інтуїтивно зрозумілим.
Включити із пульта також можна синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього видасться замало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.
Загальна потужність led люстри становить 130 Вт, що забезпечує достатнє освітлення навіть для великих приміщень. Світлодіоди, що використовуються у цій люстрі, відомі своєю енергоефективністю та тривалим терміном служби, що робить цю люстру економічно вигідною у тривалому користуванні.
Дизайн люстри ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, які відзначаються чистими лініями та мінімалістичними формами, а також для приміщень з елементами hi-tech або модерну, де важлива функціональність та стиль. Люстра здатна стати центральним елементом у дизайні простору, доповнюючи інтер'єр та створюючи в ньому особливу атмосферу.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 130 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 7150 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 49 см |
| Пользовательские характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вес | 2.87 |
| Длина монтажной планки | 20 |
| Длина основания | 23 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина основы | 23 см |
- Цена: 2 610 ₴















