Светодиодная люстра на подвесах с дополнительной подсветкой 140Вт





Що Ви бачите перед собою? Це справжній скарб - світлодіодна люстра планети , яка є справжньою перлиною сучасного освітлювального дизайну. Ця модель від ТМ «Діаша» зачаровує вишуканістю своїх плавних форм та інноваційністю функцій.
Для масштабних проектів та великих приміщень купити люстри оптом у ТМ «Діаша» – це економічно розумне та логічне рішення.Основна увага тут приділена додатковому підсвічуванню, яке дарує можливість вибирати між кількома сценаріями освітлення: від м’якого переливання відтінків до статичного світла у вибраному кольорі.
Підвісна лед люстра, зі своїм динамічним LED підсвічуванням, може легко адаптуватися до різних стилів інтер'єру. Вона стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне додати в свій простір нотку сучасності, але при цьому цінує класичні акценти. Ця люстра ідеально впишеться в інтер'єр, де кожен елемент підкреслює індивідуальність і де кожен куточок промовляє про розкіш та стиль.
Головне призначення цієї люстри на тросах - створити атмосферу. З її допомогою можна зануритись у світло яскравого свята або ж в атмосферу таємничості і затишку. Нічний режим забезпечить ненав'язливе та безпечне освітлення, що важливо для комфортного сну або просто для тихого вечірнього відпочинку.
Інноваційність люстри полягає у її пультовому управлінні, що робить користування нею зручним і простим. Світлодіоди люстри підвісу забезпечують енергоефективність і довговічність, а також знижують ризик перегріву, роблячи цю люстру безпечною та економічно вигідною варіацією для будь-якого дому.
Маючи можливість переключатися між кольорами та режимами — від плавного переливу до статичного світла — вона здатна створити атмосферу для будь-якого настрою чи події.
Оснащення блоком живлення та порежимним включенням, ця люстра забезпечує не лише естетичне задоволення, але й функціональність, яка важлива для сучасного споживача. Така люстра стане не тільки освітлювальним приладом, а й справжнім витвором мистецтва, що надихне на нові ідеї та відчуття у вашому домі.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Диммер | Да |
| Мощность | 140 Вт |
| Световой поток | 7700 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Ширина | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.53 |
| Диаметр основы | 22 см |
| Диаметр плафона (см) | 40|60 |80 |
| Длина монтажной планки | 17 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Минимальная высота (см) | 60 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 4 360 ₴












