Светильник-сателлит для хрустальных люстр с алюминиевым каркасом золото



НОВИНКА 2024!
Світильник сателіт до кришталевих люстр від ТМ «Діаша» виражає неповторну красу і витонченість. Світильник з кришталю чудово поєднується з більш величними люстрами, стаючи доповнючим акцентом у колекції освітлювальних приладів. Призначений для трьох ламп патрон Е14, цей світильник випромінює м'яке, але яскраве світло, що ідеально розсіюється через розкішні кришталі.
Кришталі різних відтінків від прозорого до димчастого сірого створюють ефектну гру світла і тіні. Вони підвішені на тонких, майже невидимих нитках, створюючи ілюзію плаваючих у повітрі коштовних каменів. Цей світильник не просто освітлює простір, він додає йому невагомості і чарівності, ніби натякає на приховане багатство загадкового зоряного неба.
Форма світильника нагадує каскад з кришталів, які спадають у водоспаді блиску та розкоші. Сучасний дизайн в поєднанні з класичними матеріалами робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру, в якому класична естетика зустрічається з модерними елементами.
Світильник-сателіт не лише відображає світло, а й захоплює вигляд своєю унікальною текстурою та глибиною кольору, що додає кожній кімнаті відчуття розкоші та елегантності. Кришталевий настінний світильник перетворює будь-який простір на місце, де кожен вечір може стати урочистим, а кожен момент – безцінним.
Лампочки е14 в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Количество источников света | 3 |
| Мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 |
| Диаметр основы | 10 см |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Расстояние от стены | 15 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
- Цена: 1 330 ₴












