Светильник сателлит для хрустальных люстр «Глициния» 2 лампы лимонное золото




Красивий кришталевий світильник сателіт , є вишуканим та елегантним додатком до кришталевих люстр "Гліцинія". Його конструкція базується на золотистій основі, яка нагадує гілки дерев, витончено обрамлені мерехтливими кришталиками. Ці кришталеві підвіски, подібно до крапель роси, звисають вниз, створюючи враження блискучих водоспадів.
Основна частина світильника виконана у вигляді округлої золотистої пластини, від якої відходять декоративні елементи, що імітують гілки. Кожна гілка несе на собі низку кришталевих підвісок, що переливаються всіма барвами веселки при потраплянні на них світла. Завдяки такому дизайну, настінний декоративний світильник створює незабутнє відчуття розкоші та елегантності.
Кришталевий світильник сателіт призначений для використання з двома лампами, які розташовані в спеціальних тримачах, розміщених між кришталевими підвісками. Цей настінний світильник для зали не тільки забезпечує ефективне освітлення, але й додає приміщенню особливого шарму та вишуканості.
Цей дизайнерський світильник може бути чудовим доповненням до вітальні, створюючи атмосферу розкоші та затишку. Як світильник в спальню він додасть м'якого та спокійного освітлення, ідеального для релаксації та відпочинку. Використання світильника на кухні дозволить ефективно освітлювати робочі зони та додасть інтер'єру естетичної привабливості.
Кришталевий настінний світильник сателіт від української компанії "Діаша" може бути використаний як самостійний елемент освітлення або як частина композиції з іншими світильниками з колекції "Гліцинія". Він ідеально підходить для інтер'єрів у класичному стилі, де цінується розкіш та елегантність, а також для сучасних просторів, де він стане яскравим акцентом.
Обравши світильник сателіт від ТМ "Діаша", ви отримуєте не тільки стильний та функціональний освітлювальний прилад,але й надійного партнера, який завжди готовий допомогти з вибором та забезпечити найвищий рівень обслуговування. Ми прагнемо зробити ваш дім або бізнес ще красивішим та комфортнішим завдяки нашим унікальним і якісним продуктам.
Лампочки G9 в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Количество источников света | 2 |
| Мощность | 40 Вт |
| Тип цоколя | G9 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр потолочной чаши | 100 см |
| Длина | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Напряжение ламп | 220.0K |
| Тип крепления | Монтажная планка |
- Цена: 1 630 ₴












