Классическое бра из хрусталя на 2 лампы хром



СВІТИЛЬНИКИ НОВИНКИ! Класичне бра з кришталю від ТМ "Діаша" є квінтесенцією витонченості та величі.
Купуючи світильники та люстри оптом, ви не лише заощаджуєте, але й отримуєте виняткову продукцію від українського бренду «Діаша».
Зі своїм хромованим кольором, який виблискує під кожним кутом, світильник стає справжньою прикрасою будь-якого інтер'єру. Розраховане на дві лампи Е14, бра осяває простір м'яким, але в той же час яскравим світлом, яке ідеально підходить для створення затишної атмосфери в кімнаті.
Приліжкове бра може слугувати як самостійною прикрасою, так і бути частиною комплекту з люстрою, створюючи цілісний образ в інтер'єрі. Бра на стіну ідеально підходить для тих, хто прагне до класичної елегантності або бажає додати сучасні акценти в простір без втрати розкоші.
Кожен кришталевий елемент бра є витонченим шедевром, що відбиває і розсіює світло, створюючи чарівну гру світла і тіней. Прозорі кришталі з ефектними хромованими вставками додають розкоші та динаміки, підкреслюючи бездоганний смак власника.
Це бра для читання втілює в собі гармонію класики та сучасних тенденцій в дизайні освітлювальних приладів, підкреслюючи статусність та елегантність простору, де воно знаходиться. Його універсальність дозволяє використовувати бра як у традиційних, так і в модернізованих інтер'єрах, де кожна деталь має значення.
Прикроватне бра від ТМ "Діаша" не просто освітлює кімнату – воно запалює іскру натхнення та додає інтер'єру особливого шарму, змушуючи зупинитися та милуватися його красою. Це вишукане та стильне доповнення до будь-якого дому, яке обіцяє зігріти своїм світлом і радувати око довгі роки.
Лампи в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Длина основания | 10 |
| Количество источников света | 2 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 14 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Ширина | 23 |
| Ширина основы | 9 см |
- Цена: 1 820 ₴












