Настольная лампа LED с диммером таймером ночником лампа-трансформер





НОВИНКА СЕЗОНУ 2024! Сучасна сенсорна світлодіодна настільна лампа з нічником. Лед лампа настільна має стриманий та елегантний дизайн, що дозволяє їй гармонійно вписуватися в будь-який інтер'єр.
Заощадьте на вартості освітлення вашого простору, купуючи світильники та люстри гуртом від українського бренду «Діаша».
Основною її рисою є тонкий вертикальний стовбур який легко регулюється, із компактним складанням, що закінчується горизонтально орієнтованою світлодіодною панеллю, яка теж легко регулюється і складається та забезпечує рівномірне світло без сліпучих ефектів.
В основі лампи є панель з сенсорними кнопками для управління функціями лампи, що включають регулювання яскравості та колірної температури світла. Це дозволяє користувачеві налаштувати світло від яскравого та енергійного до м'якого та теплого, залежно від ситуації, чи то робота, читання або релаксація.
Інтегрований нічник створює м'яке світло, яке є ідеальним для використання у спальні або дитячій кімнаті, забезпечуючи достатньо світла для орієнтації у темряві, але при цьому не бентежить або незаважає сну. Лампа виглядає досить компактною та мобільною, що робить її зручною для переміщення між кімнатами.
Загалом, світлодіодна настільна лампа від ТМ «Діаша» є функціональним та стильним аксесуаром, що поєднує в собі сучасний дизайн та інноваційні технології освітлення, ідеально підходить для сучасного дому чи офісу.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 240 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Длина основания | 16 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Пластик |
| Минимальная высота (см) | 20 |
| Мощность | 6 Вт |
| Ночник | Да |
| Оборудование | Таймер |
| Поворотный механизм | Да |
| Расстояние от стены | 28 см |
| Тип выключателя | Сенсорный |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина основы | 10 см |
- Цена: 550 ₴












