Настенное светодиодное бра ночник золотое бра мощностью 17Вт




Зустрічайте саму хітову модель в золотому кольорі!
LED бра для спальні від ТМ "Діаша" є справжнім втіленням сучасного дизайну та технологічності. Бра має потужність 17W.
Каркас бра виконаний з металу золотого кольору, що надає йому виразності та довговічності, а плафон з акрилу сприяє рівномірному розподілу світла. Акриловий плафон відомий своєю легкістю та стійкістю до ударів, що робить бра безпечним та довговічним для використання у домашніх умовах. Він також допомагає створити м'яке, розсіяне світло, яке є приємним для очей.
Особливістю цієї моделі є можливість регулювання кольорової температури світла: 4100K для нейтрального білого світла, 3200K для теплого світла та 6000K для холодного денного світла, що дає можливість створювати різні атмосфери в просторі. Ця функція робить бра універсальним для різних застосувань, від читання книг до романтичної вечері.
З вимикача бра перемикається як і світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить бра за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Це бра гарно компонується з LED люстрами у відповідному стилі, можливо із однієї серії, створюючи цілісний дизайнерський вигляд.
Це світлодіодне бра - не просто освітлювальний прилад, це основа сучасного дизайну, який може ефективно доповнити інтер'єр, вносячи в нього нотки сучасності та індивідуальності. Бра ідеально підійде для тих, хто цінує витонченість, функціональність та можливість персоналізації свого житлового простору.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 935 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 |
| Диаметр основы | 10 см |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Мощность | 17 Вт |
| Расстояние от стены | 5 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина | 17.5 |
- Цена: 460 ₴












