Точечный круглый светильник под лампу MR16 коричневого цвета




Цей стильний точковий світильник від ТМ "Діаша" під лампу MR16 є чудовим вибором для тих, хто бажає додати сучасного шарму та ефективності своєму дому. Його дизайн вражає інтригуючою текстурою і кольором, який нагадує бенгальські вогні або витримане шампанське, вносячи в інтер'єр нотку свята і розкоші.
Декоративна коричнева обробка світильника забезпечує унікальний візуальний ефект, іскриться та відблискує під світлом LED-лампи, створюючи естетичне освітлення, яке притягує погляди та стимулює уяву. Використання світлодіодних ламп не тільки забезпечує високу якість світла, але й є енергоефективним рішенням, що дозволяє знизити витрати на електроенергію.
Точкові світильники, як цей, відмінно підходять для спрямованого або загального освітлення, дозволяючи виділяти конкретні зони або предмети в інтер'єрі, наприклад, на кухні, у ванній кімнаті, на сходах або в житлових кімнатах. З їх допомогою можна створити рівномірне освітлення по периметру стелі, ефективно візуально збільшуючи простір і мінімізуючи тіні, що додасть кімнаті відчуття простору та відкритості.
Використання таких світильників у поєднанні з різними джерелами світла може створити багатошаровість освітлення, яке збагатить кожен куточок приміщення. Нові кольори забарвлення точкових світильників від ТМ"Діаша" пропонують розмаїття варіантів для того, щоб кожен зміг знайти свою ідеальну комбінацію для святкового чи повсякденного освітлення свого житла.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр врезного отверстия | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Стекло |
| Мощность | 35 Вт |
| Расстояние от стены | 6 см |
| Тип крепления | Крепежная пружина |
| Ширина | 9.5 |
- Цена: 33 ₴












