Светодиодный прикроватный светильник 15Вт серый




Зустрічайте світлодіодне бра для читання , яке втілює собою ідеальний баланс між функціональністю та стилем, надаючи індивідуальність кожному куточку вашого дому. Це не просто джерело світла, а ретельно продуманий предмет інтер'єру, що пропонує гнучкість та розкіш в одному флаконі.
Світлодіодні світильники-бра та люстри гуртом для декораторів: асортимент від ТМ «Діаша» включає найрізноманітніші стилі та дизайни, які задовільнять найвибагливіші смаки.Бра на 15 Вт гарантує достатнє освітлення для створення необхідного настрою в будь-якому просторі, від передпокою до спальні чи вітальні.
Елегантні акрилові плафони, міцні та стійкі до ударів, створюють м'яке розсіяне світло, що ніжно огортає простір, в той час як кришталеві елементи додають гри світла, іскристість та динаміку. Ви можете вибирати режим освітлення, що відповідає вашому настрою або події — від інтенсивного яскравого освітлення до теплого м'якого світла, яке допоможе розслабитися після довгого дня.
Вимикач, ланцюжок під бра, робить використання бра зручним і інтуїтивно зрозумілим, дозволяючи вам з легкістю переходити від одного світлового режиму до іншого. Це бра ідеально підходить для тих, хто цінує затишок та хоче додати елемент розкоші у свій побут.
Кожна деталь цього бра була ретельно продумана для того, щоб ви могли не лише освітлити свій дім, але й створити у ньому неповторну атмосферу. Від довговічності акрилових плафонів до тонкого регулювання кольорової температури — все це розроблено для того, щоб забезпечити вам комфорт та красу. Бра не просто висвітлює вашу стіну, воно перетворює її в полотно, на якому світло малює різні відтінки та форми, залежно від вашого настрою та потреби в освітленні.
Лаконічний, строгий світлодіодний приліжковий світильник потужністю 15W, сіре бра, світильники ледовські Хмельницький, прикроватні світильники.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 825 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 |
| Диаметр основы | 10 см |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Мощность | 15 Вт |
| Расстояние от стены | 4.5 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина | 22 |
- Цена: 410 ₴












