Настенный хрустальный LED светильник 6Вт золото




Настінний Led світильник на 6 ват є справжнім втіленням сучасного дизайну і функціональності.
Вишуканий асортимент світильників та люстр від ТМ "Діаша" - ідеальний вибір для гуртових покупців, які цінують красу та якість. Придбані світильники та люстри гуртом за демократичними цінами, трансформують ваш інтер'єр і стануть виграшною інвестицією для вашого бізнесу.
Унікальність LED світильника полягає у витонченому поєднанні практичності і естетики, яке виражається у кристалічній структурі світильника, здатної переламувати світло і створювати блискуче світлове шоу на стіні.
Кристали, які прикрашають цей світильник, додають йому розкоші та неповторності. Вони не просто відбивають світло, але і розсіюють його, створюючи м'яке, розсіяне світіння, яке забезпечує місцеве підсвічування без різких тіней або сліпучого ефекту. Регульована колірна температура з вимикача дає можливість адаптувати світло під різні настрої та обставини, від м'якого теплого світіння для релаксації до енергійного холодного тону для робочої активності.
Світлодіоди, які є серцем цього світильника, відомі своїми перевагами, включаючи велику тривалість служби та низьке енергоспоживання, що робить їх вибором номер один для економії та екологічності. Крім того, світлодіоди вирізняються високою надійністю та стійкістю до механічних впливів, що забезпечує цьому світильнику довгу та безпроблемну експлуатацію.
Ви можете купити цей світильник дешево, зробивши його доступним доповненням до кришталевої люстри або основним елементом освітлення у приміщенні. Він ідеально впишеться в різноманітні стилі інтер'єрів, від класичних і традиційних до сучасних та мінімалістичних, де кожен елемент дизайну має своє значення.
Цей настінний світильник не тільки освітлює простір, але й стає його невід'ємною частиною, вносячи до інтер'єру відчуття розкоші, стилю та унікальності. Він здатний змінити атмосферу кімнати, зробивши її більш привабливою та гостинною, і стане предметом захоплення та об'єктом зацікавленості для гостей.
Ідеальне доповнення до люстр серії 7220 або 7201.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 330 лм |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.38 |
| Диаметр потолочной чаши | 100 мм |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 6 Вт |
| Напряжение ламп | 220~240 В |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Цена: 850 ₴












