Классическое бра из хрусталя на две лампы бронза



Елегантне класичне бра з кришталю , що містить дві лампи цоколь Е14.
Купити кришталеві світильники та люстри гуртом від торгової марки «Діаша» тепер стало легко та вигідно, завдяки нашій гнучкій системі знижок.
Конструкція світильника вражає своєю витонченістю та благородством кольору бронзи, що надає виробу неповторного шарму та дорогого вигляду. Кришталі ретельно оброблені, мають багатогранну структуру, яка дивовижно ловить і розсіює світло, створюючи динамічні і живі відблиски на навколишніх поверхнях.
Таке бра приліжкове ідеально підійде для приміщень, декорованих в класичному, бароковому або навіть сучасному стилі, де присутні елементи розкоші та елегантності. Його теплий металевий відтінок гармонійно вписується в інтер'єр з дерев'яними, велюровими або шкіряними елементами, доповнюючи і підсилюючи відчуття затишку і комфорту.
Ця модель світильника також може стати вишуканим акцентом у більш сучасних інтер'єрах, додаючи їм шляхетності та розкоші. Вона ідеально підходить для встановлення в вітальнях, спальнях або навіть в прихожих, де вона не лише виконує практичну функцію освітлення, але й служить елементом декору, здатним привернути захоплені погляди гостей.
Світильник нічник в розетку від ТМ "Діаша" представляє собою справжнє витвір мистецтва, що засвідчує високий рівень майстерності та уваги до деталей, якими славиться цей бренд. Кожен елемент цього кришталевого світильника був ретельно продуманий для створення гармонійного і багатого вигляду, що робить його винятковим вибором для любителів розкоші та стилю.
Лампочки е14 в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 г |
| Высота | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина монтажной планки | 19.5 |
| Длина основания | 20 |
| Количество источников света | 2 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 15 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Ширина | 25 |
| Ширина основы | 10 см |
- Цена: 1 240 ₴












