Подвесная LED люстра Шланг для ресторана 20Вт серебряная





Люстра шланг для ресторану, 20W срібного кольору — втілення сучасності та елегантності в освітлювальних приладах. Її унікальність полягає в тому, що вона комбінує в собі функціональність традиційного освітлення і неординарність дизайнерського рішення. Силіконова шланга, обплетена текстильною ниткою, не просто захищає світлодіоди всередині, але й надає люстрі вишуканий вигляд, дозволяючи легко вписатися в будь-який інтер'єр.
Для готелів, ресторанів що прагнуть створити неповторний дизайн, ТМ «Діаша» пропонує світлодіодні люстри оптом, які вразять ваших гостей.
Текстильна шланга обертається навколо металевої основи, створюючи футуристичний вигляд. Такий дизайн не тільки приковує увагу, але й дозволяє легко адаптувати світло для різних потреб. Додатково текстильна обтяжка забезпечує довговічність і захищає силіконову поверхню від зношування.
Колірна температура світильника у 3200 К забезпечує м'яке, тепле світло, яке ідеально підходить для створення затишку в будинку. Таке світло чудово підійде для вечірнього релаксу або ж для зосередженої роботи, допомагаючи відтворити природні умови освітлення без напруги для очей.
Випромініюча, м'яка форма люстри дозволяє їй стати центральним елементом в інтер'єрах, виконаних у стилях, що цінують простоту ліній та вишуканість — як, наприклад, мінімалізм, сучасний або скандинавський стиль. Завдяки своїй універсальності, люстра шланг може стати як домінантою в просторі, так і доповненням до вже існуючого освітлювального рішення.
У цілому, лед люстра текстильний шланг — це більше ніж світильник, це зразок модерного мистецтва та інженерії, який спроможний освітлювати та одночасно прикрашати простір, додаючи йому характеру та виразності.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Мощность | 20 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 г |
| Высота | 150 см |
| Длина | 161 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина монтажной планки | 32 |
| Длина основания | 50 |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Силикон |
| Минимальная высота (см) | 30 |
| Световой поток | 1100 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Теплый свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K |
| Ширина основы | 6 см |
- Цена: 4 510 ₴












