Хрустальный настенный прикроватный светильник 2 лампы серебристый



Це сучасне нове кришталеве бра для читання від ТМ "Діаша " - елегантне та стильне освітлювальне рішення, що ідеально відповідає трендам 2024 року.
Компанія «Діаша» є провідним постачальником освітлювальних приладів в Україну, тому купити світильники чи люстри оптом у нас - вибір професіоналів.Хромоване покриття додає настінному світильнику вишуканості та сучасного вигляду, відбиваючи світло через кришталеві елементи, яке створює чарівні відблиски та ігри світла по всьому приміщенню. Дизайн бра дозволяє використовувати його як самостійний світильник або в комплекті з люстрою цієї серії, створюючи уніфікований та гармонійний вигляд в інтер'єрі.
З двома лампами E14, бра не лише забезпечить адекватне освітлення для повсякденних потреб, але й стане виразним декоративним акцентом в будь-якій кімнаті. У класичному інтер'єрі бра підкреслить розкіш та глибину традиційних елементів дизайну, у сучасному - додасть акцентування на мінімалізм та чистоту ліній. В арт-деко або вінтажному стилі бра зможе стати центром уваги, демонструючи свою унікальність та художню цінність.
Кришталеве бра від ТМ "Діаша" є універсальним доповненням до будь-якого дизайну інтер'єру, здатне забезпечити як функціональність, так і естетичну насолоду, відповідаючи найвищим стандартам освітлювального дизайну.
Лампи в комплект не входять.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 г |
| Высота | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Длина основания | 10 |
| Количество источников света | 2 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Хрусталь |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 16 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Ширина | 26 |
| Ширина основы | 8 см |
- Цена: 1 820 ₴












