Бра в стиле лофт



Заворожливе бра , яке ви бачите в нашому інтернет-магазині, є справжнім джерелом натхнення для любителів стилю лофт. Його лаконічний, але водночас виразний металевий дизайн, золотиста поверхня, що ловить кожен промінь світла, та ідеально круглий плафон, що нагадує перлину, створюють гармонію форм та кольорів. Відмінний вибір для тих, хто хоче купити люстру в Києві, яка додасть інтер'єру особливого шарму.
Це бра ідеально підійде як для тих, хто шукає сучасні люстри в спальню, так і для тих, хто прагне знайти оригінальне освітлення для кухні. Його дизайн, що віддзеркалює естетику люстр в стилі лофт, здатен стати яскравим акцентом у просторі епіцентр люстра, заповнюючи кімнату затишком та теплом, яке так важливо для домашнього вогнища.
Для тих, хто прагне купити люстру на кухню, це бра стане неперевершеним рішенням. Його світло, як м'який сонячний зайчик вранішньої роси, ніжно висвітлює простір, дозволяючи кожному ранку починатися з приємних нот. Воно ненав'язливо доповнить інтер'єр кухні, не перевантажуючи його, а підкреслюючи елегантність ліній та чистоту дизайну.
Купити це бра - значить вибрати не лише світильник, але й витвір мистецтва, яке з кожним днем розкриватиме перед вами свої нові грані. Воно ідеально підійде як люстра у вітальню, де може служити як головний елемент декору, так і акцентувати особливості простору.
Незалежно від того, чи ви шукаєте люстру в зал, чи купити бра-підвіс в стилі лофт, цей світильник гарантовано додасть вашому дому вишуканості. Його світло не лише освітлює простір, а й створює атмосферу тепла, спокою, та затишку, перетворюючи кожен момент, проведений під його м'яким сяйвом, на час повний задоволення та внутрішнього спокою.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 |
| Диаметр основы | 10 см |
| Диаметр плафона (см) | 15 |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Лампа в коплекте | Нет |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Стекло |
| Мощность | 40 Вт |
| Расстояние от стены | 21 см |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвет плафона, подвесок | Белый |
| Ширина | 15 |
- Цена: 650 ₴












