Бра в стиле лофт

Стилі "Нордік" і "скандинавський лофт" міцно входять в наш побут. В Україні як і в минулі часи все більший вплив на моду культуру і дизайн роблять "варяги". Наша компанія намагаючись не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Подібне напрямок зовсім недавно викликало фурор в світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до покупки в Україні.
Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їх дизайн навіяний елементами інтер'єру абсерваторіі і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей ввібрав від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних блискучих хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві), orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
Зараз же серія воістину безмежна. Молоді дизайнери і фабрики з Піднебесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників в стилі "Скандинавський лофт".
Витончені філігранні світильники зі скла і металу доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Мощность | 40 Вт/ч |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Форма плафона | Круглая |
| Материал каркаса | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Расстояние от стены | 20 см |
| Диаметр основы | 10 см |
| Вес | 1.1 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Цвет плафона, подвесок | Белый |
| Материал плафонов, подвесок | Стекло |
| Длина монтажной планки | 9.5 |
| Диаметр плафона (см) | 15 |
| Лампа в коплекте | Нет |
- Цена: 480 ₴












