LED подсветка для зеркал и картин 11Вт матовый хром



Цей лед світильник від ТМ "Діаша" є майстерно виготовленим витвором мистецтва, що уособлює собою розкіш простих форм та чистоту дизайну. Матовий хромований колір світильника осяває простір з легкістю, його світло тане у повітрі, створюючи атмосферу, де кожен об'єкт набуває нового сенсу.
Зателефонуйте нашому менеджеру, щоб обговорити умови покупки в ТМ «Діаша» світлодіодних світильників та люстр оптом і скористайтесь перевагами оптових закупівель.
Завдяки потужності 11 Вт та ширині 42 см, цей світильник перетворюється на динамічний елемент інтер'єру, наділяючи його характером та присутністю. Він не просто висвітлює дзеркала, картини чи стінні ніші – він дарує їм життя, роблячи кожну деталь виразною та помітною.
Світлодіодні лампи забезпечують не тільки енергоефективність та довговічність, але й чудову можливість регулювання колірної температури від теплого світла, що привітно обіймає, до холодного, яке стимулює та освіжає розум.
Матовий хром світильника ідеально підходить для інтер'єрів, де віддають перевагу мінімалізму з акцентом на якість та елегантність. Він буде ідеальним вибором для студій, лофтів, сучасних житлових просторів або навіть для комерційних виставок, де важливо висвітлення кожного предмету з найкращого боку.
Водночас, світильник здатен адаптуватися до традиційніших інтер'єрів, де його строгі лінії та матове світло створять приємний контраст з більш розкішними та деталізованими елементами, підкреслюючи їхню красу без зайвої помпезності.
Таким чином, цей світильник ТМ"Діаша" не просто освітлювальний прилад, це довготривала інвестиція в красу та функціональність, що надасть будь-якому простору затишку, стилю та безперечної вишуканості на багато років вперед.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 г |
| Высота | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина монтажной планки | 10 |
| Длина основания | 12 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Лампа в коплекте | Да |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Мощность | 11 Вт |
| Расстояние от стены | 19 см |
| Световой поток | 605 |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цвета свечения | Нейтральный свет, Теплый свет, Холодный свет |
| Цветовая температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
| Ширина | 42 |
| Ширина основы | 5 см |
- Цена: 1 110 ₴












