LED люстра на пульте с диммером 3-х цветной подсветкой





Стельова діодна люстра в вітальню спальню 140 Вт, має нестандартний дизайн у формі листя. Люстра складається з дев’яти плафонів, розташованих симетрично навколо центрального елемента. Листя зроблені з металу чорного кольору із світлими акриловими розсіювачами, які надають м'яке світло.
Купівля люстр гуртом в ТМ "Діаша" означає інвестицію в неперевершену якість та естетичну вишуканість, що легко вписується у широкий спектр інтер'єрних стилів.
Особливості люстри:
- Акрилові розсіювачі для м'якого та рівномірного світла.
- Ефект м'якого освітлення, завдяки акрилу, для захисту очей.
- Легкість конструкції люстри, використання акрилових розсіювачів.
- Довговічність акрилу.
- Люстра на пульті. Пульт дистанційного керування з диммером для регулювання яскравості (зменшити або збільшити яскравість в межах 50%) та колірної температури (3200K, 4100K, 6000K).
- Люстра має режим "нічник" для мінімального освітлення вночі (люстра буде включена лише на 5% потужності). Цей режим забезпечить ненав'язливе світло для нічних походеньок без потреби чіплятися за меблі.
- LED підсвітка металевої основи з можливістю вибору одного із трьох кольорів.
- Енергоефективність LED-діодів.
- Невелика висота від стелі (для приміщень з низькою стелею).
- Простота установки та обслуговування.
- Стильний дизайн, що підходить до різних стилів інтер'єрів.
Ця led люстра пелюстки має потенціал стати центральним елементом в інтер'єрі завдяки своїм естетичним та функціональним характеристикам. Вона ідеально підходить для мінімалістичних, сучасних, скандинавських, хай-тек та еклектичних просторів, а також для віталень, спалень, дитячих кімнат, офісів, холів, готелів та ресторанів.
Ця Led люстра пелюстки від ТМ «Діаша» — це не просто елемент освітлення, а символ стилю, що засвідчує досконалий смак її власника і його прагнення до гармонії у кожній деталі домашнього затишку.
Пристельова світлодіодна люстра на пульті з диммером та 3-х кольоровим підсвічуванням основи, лед люстри епіцентр потужністю 140 Вт, біла люстра лед, плоскі потолочні люстри, люстри сучасні, світлодіодні люстри купити.
Нужна дополнительная информация?
Свяжитесь с нами - мы обязательно поможем Вам!
0 (98) 068-28-05
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях,
чтобы не пропустить новинки и обзоры на товары!
Откройте для себя мир стильного дизайна вместе с магазином «Ваш Декор», где каждый светильник — это шаг к красоте и уюту. Выбирайте и экспериментируйте, воплощая все Ваши идеи в жизнь. Мы здесь, чтобы помочь Вам найти идеальное решение для освещения любого пространства.
Ваш комфорт — наша главная задача!
ЭТАПЫ ПОКУПКИ - ОТ ЗАКАЗА ДО ПОЛУЧЕНИЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформить заказ через корзину или по телефону | Консультация менеджера и согласование всех нюансов | Оплата любым удобным способом, указанным на сайте | Оперативное выполнение заказа в установленные сроки |
Важно! Цвет и оттенок товара на изображении могут отличаться от реального по разным причинам (погрешности камеры, монитора, обработка фото и др.). Также, производитель может изменять характеристики и комплектацию без предварительного уведомления. Приносим извинения за возможные неудобства.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 140 Вт |
| Световой поток | 7700 лм |
| Тип цоколя | LED module |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.98 |
| Диаметр потолочной чаши | 220 мм |
| Длина монтажной планки | 20.5 |
| Материал каркаса, корпуса | Металл |
| Материал плафонов, подвесок | Акрил |
| Напряжение ламп | 220~240 В |
| Тип крепления | Монтажная планка |
| Цветовая температура (К) | 3200K , 4100K, 6000K |
- Цена: 2 240 ₴












